Książki dla Pacjentek Oddziału Onkologii Klinicznej

Kolejna wspaniała inicjatywa dotarła do Oddziału Onkologii Klinicznej świdnickiego Latawca.
Mowa o niezwykłych książkach pt. „Jak motyl. Odczarować mity”, które z myślą o naszych pacjentkach onkologicznych, Pani Edyta Kruk przekazała na ręce Lekarza Kierującego Oddziałem dr n. med. Ewy Kilar oraz p.o. Pielęgniarki Oddziałowej Lilianny Olkowskiej.

Podarowane książki dedykowane są w szczególności kobietom zmagającym się z rakiem jajnika, a ich autorami są zarówno lekarze, jak i pacjentki. Wśród historii bohaterskich kobiet, którym przyszło stanąć w szranki z nierównym przeciwnikiem, jakim jest rak jajnika opisana jest również walka Pani Edyty, dawniej naszej pacjentki, która dziś powróciła do nas z tak wspaniałą publikacją.
Serdecznie dziękujemy!!!

Zachęcamy do zapoznania się z poruszają do głębi pozycją, która daje nadzieję na lepsze jutro i uczy cieszyć się z małych rzeczy nawet w obliczu najtrudniejszego życiowego wyzwania, jakim jest walka z chorobą nowotworową.

Książkę w wersji elektronicznej, można pobrać za darmo ze strony https://niebieskimotyl.pl/moj-everest-historie-prawdziwe/