Mirosław Wojtowicz nowym Lekarzem Kierującym OAiIT

Mirosław Wojtowicz zastąpi Andrzeja Piegzę na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Nowego szefa OIOM-u wyłoniono w drodze rozpisanego przez Dyrektora konkursu.

Nowy ordynator od lat związany jest ze świdnickim szpitalem i Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Podobnie jak ustępujący Lekarz Kierujący Oddziałem pan Andrzej Piegza, który swoją pracę w świdnickim szpitalu rozpoczynał w latach 80-tych ubiegłego wieku.

Panu Mirosławowi Wojtowiczowi życzymy powodzenia i wielu sukcesów w realizacji nowego wyzwania zawodowego. Jednocześnie panu Andrzejowi Piegzie składamy wyrazy wdzięczności za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz świdnickiego szpitala, ogromny wysiłek, wytrwałość i poświęcenie oraz wkład w jego rozwój.