Szymon Masełko pokieruje Oddziałem Wewnętrznym

1 czerwca 2019 roku stanowisko Lekarza Kierującego Oddziałem Chorób Wewnętrznych obejmie Szymon Masełko. Nowego szefa interny wyłoniono w drodze rozpisanego przez Dyrektora konkursu.

Nowy ordynator od lat związany jest ze świdnickim szpitalem i Oddziałem Chorób Wewnętrznych, w którym pracuje od niespełna dekady.

Szymon Masełko zastąpił na stanowisku dr n. med. Beatę Szarzyńska, która funkcję pełniła nieprzerwanie od 2008 roku.

Panu Szymonowi Masełko życzymy powodzenia i wielu sukcesów w realizacji nowego wyzwania zawodowego. Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować dr Beacie Szarzyńskiej za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz świdnickiego szpitala, ogromny wysiłek, wytrwałość i poświęcenie oraz wkład w jego rozwój.