Zmarł dr n. med. Janusz Dytewski

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 16. marca 2021 r. w wieku 86 lat zmarł wieloletni Ordynator Oddziału Internistycznego oraz pierwszy Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej dr n. med. Janusz Dytewski. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 20.03.2021r. o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym przy Alei Brzozowej w Świdnicy.

Dr n. med. Janusz Dytewski w latach 1973 – 2000 był Ordynatorem Oddziału Internistycznego świdnickiego szpitala, a w okresie 1972-1975 pierwszym Dyrektorem nowo powstałego świdnickiego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Przez lata piastował też funkcję Przewodniczącego świdnickiej Powiatowej Komisji Lekarskiej w ramach systemu wojewódzkich kwalifikacji wojskowych.

Żegnamy lekarza niezwykle oddanego swojej pracy i Szpitalowi. Żegnamy Wspaniałego Człowieka, nauczyciela wielu pokoleń lekarzy, który żył i pracował wśród nas, z nami i dla nas. Dziękujemy za wszystko. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze?

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor i Pracownicy SPZOZ w Świdnicy