Praca dla diagnosty laboratoryjnego w Laboratorium Mikrobiologicznym

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy zatrudni diagnostę laboratoryjnego w Laboratorium Mikrobiologicznym.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Praca w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek 7 godzin 35 minut) oraz dyżury w soboty.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie …

Nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczy oferuje usługi w zakresie ginekologii onkologicznej

Nasz Oddział Ginekologiczno–Położniczy prężnie rozwija się w kierunku ginekologii onkologicznej, oferując pacjentkom dostęp do zaawansowanego leczenia chorób onkologicznych. 

Zapewniamy:
  • kompleksową diagnostykę i leczenie;
  • dostęp do zaawansowanych procedur onkologicznych;
  • leczenie nowotworów, m.in. jajnika, trzonu macicy, szyjki macicy i sromu;
  • opiekę lekarzy

Życzenia z okazji Dnia Sekretarki i Sekretarza

Z okazji przypadającego 25 stycznia Dnia Sekretarki i Sekretarza, wszystkim świętującym w tym dniu, a w szczególności Sekretarkom, Sekretarkom Medycznym i Sekretarzom Medycznym zatrudnionym w SPZOZ w Świdnicy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń!


Zmarła Małgorzata Lewandowska

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w wieku 60 lat odeszła od nas nasza koleżanka Małgorzata Lewandowska, Pielęgniarka przez wiele lat związana z naszym Oddziałem Kardiologicznym.

Żegnamy Wspaniałą Osobę, która z pasją i poświęceniem wykonywała swoją pracę. Dziękujemy …

Zmiana organizacji pracy szpitala w dniu 2.01.2024 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2.01.2024 r. (wtorek) Administracja szpitala oraz Laboratorium dla pacjentów ambulatoryjnych będą NIECZYNNE.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o planowanie załatwienia spraw administracyjnych oraz wizyty w laboratorium z wyłączeniem wskazanego terminu.…

Życzenia Bożonarodzeniowe

Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Świdnicy pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i pełnych pięknych chwil Świąt Bożego Narodzenia 🎄✨