O szpitalu

Samodzielny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy to podmiot wykonujący działalność leczniczą, świadczący swoje usługi dla pacjentów w dwóch lokalizacjach tj. Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym Latawiec w Świdnicy oraz Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym im. dra Zbigniewa Walla w Żarowie.

W swej strukturze szpital, zwany potocznie Latawcem, dysponuje szeroką i wykwalifikowaną kadrą medyczną, świadczącą swoje usługi w ramach kilkunastu oddziałów, poradni oraz pracowni, w tym m.in. pracownią rezonansu magnetycznego, pracownią tomografii komputerowej, pracownią ultrasonografii oraz pracownią RTG. Ponadto szpital dysponuje własnym laboratorium mikrobiologicznym oraz laboratorium analitycznym, wykonującym badania zarówno w ramach hospitalizacji jak i w systemie ambulatoryjnym.

Nasza Misja

?Chcemy być zespołem ludzi zawsze gotowych służyć fachową opieką Tobie i Twoim bliskim. Bezpiecznie i w dobrej atmosferze dążymy do osiągnięcia najważniejszego celu, jakim jest Twoje zdrowie. Chcemy być dumni z przynależności do zespołu, który tworzy dla Ciebie najwyższą jakość usług medycznych.?

Nasze cele

Bezbłędnie diagnozować, skutecznie leczyć, troskliwie pielęgnować.

Foto: M. Pająk