Tryb zamówienia: brak
Termin zgłaszania ofert:
Data dodania ogłoszenia: 2022-12-14

Konkurs ofert Nr 1 na udzielanie świadczeń zdrowotnych

Świdnica, dnia 14.12.2022 r.

DYREKTOR

Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

1. Leśna 27-29, 58-100 Świdnica na podstawie art. 26 i 27 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku

o działalności leczniczej (Dz. U. 2018.2190 j.t. ze zmianami) oraz ustawy z dnia  27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U.2019.1373 j.t. ze zmianami)

OGŁASZA KONKURS OFERT  I  ZAPRASZA  DO  SKŁADANIA  OFERT

na przyjęcie obowiązków udzielania świadczeń zdrowotnych w ramach umowy  cywilnoprawnej

1. Przedmiot konkursu:                                                                                                                                                Przedmiotem konkursu jest zabezpieczenie całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki stacjonarnej w oddziałach szpitalnych i poradniach przyszpitalnych zgodnie z profilem danego oddziału, w zakresie diagnostyki obrazowej i radiologii oraz w zakresie fizjoterapii.
  1. Leczenie szpitalne (kod CPV 85110000-3) przedmiot postępowania obejmuje udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki:                                                                                                    Lekarskiej w oddziałach szpitalnych:
  • Szpitalny Oddział Ratunkowy
  • Oddział Chorób Wewnętrznych
  • Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  • Poradnia (gabinet) Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
  • Oddział Ginekologiczno-Położniczy z Pododdziałem Patologii Ciąży i z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej
  • Oddział Otolaryngologiczny

Pielęgniarskiej i położniczej w oddziałach szpitalnych:

• Oddział Kardiologiczny z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego z Pododdziałem Angiologicznym
  • Oddział Chorób Wewnętrznych
  1. Usługi szpitalne rehabilitacyjne (kod CPV 85111400-4) wykonywane przez techników  fizjoterapii w Oddziale Reumatologicznym z Pododdziałem Rehabilitacyjnym
  2. Warunki udziału
    1. Umowy o udzielanie wymienionych świadczeń zawierane będą na czas nie krótszy niż              3 miesiące.
    2. Zamawiający proponuje zawarcie umowy na okres od pierwszego dnia miesiąca następującego po dacie rozstrzygnięcia na okres maksymalnie do 3 lat, za wyjątkiem lekarzy kierujących oddziałami.
    3. Oferty należy składać w formie pisemnej na obowiązujących formularzach w zamkniętych kopertach, pod rygorem nieważności, w Sekretariacie Dyrekcji SPZOZ w Świdnicy ul. Leśna 27-29 z wpisanym na kopercie Imieniem i nazwiskiem oraz z dopiskiem „Konkurs Nr 1” na przyjęcie obowiązków udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie ………..” do dnia:                          10 stycznia 2023 do godziny 10:00.
    4. Ogłoszenie o konkursie zamieszczono na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń budynku administracji SPZOZ w Świdnicy.
    5. Ze szczegółowymi warunkami konkursu i materiałami informacyjnymi o przedmiocie konkursu, w tym z formularzem oferty i projektem umowy można zapoznać się w siedzibie Dyrekcji w Dziale Spraw Osobowych i Szkoleń w godzinach 9:00 – 13:00, telefon 748517578 i 748517491 lub na stronie internetowej pod adresem: szpital.swidnica.pl – Zamówienia.
    6. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu ofert ogłasza się terminie do 7 dni po zakończeniu prac komisji konkursowej na tablicy ogłoszeń budynku administracji SPZOZ w Świdnicy.

Grzegorz Kloc – Dyrektor

O F E R T A – KONTRAKT PIELʘGNIARKA, POŁOŻNA, RATOWNIK