Bożonarodzeniowe kartki od przedszkolaków z Pszenna

Niesamowita niespodzianka czekała dzisiaj na pacjentów Oddziału Onkologii świdnickiego Latawca. Przedszkolaki z grupy zerówkowej Przedszkola „Bajkowa Dolinka” w Pszennie w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” specjalnie dla pacjentów naszej onkologii wykonali przepiękne kartki bożonarodzeniowe oraz drobne upominki.

Z uwagi na ograniczenia związane ze stanem epidemii kartki i upominki od okrojonej delegacji Przedszkola, Antosia, Franka oraz ich wychowawcy Pani Anny Sobczyk, odebrały Lekarz Kierujący Oddziałem dr n. med. Ewa Kilar oraz p.o. Pielęgniarki Oddziałowej Lilianna Olkowska.

Za wspaniałe upominki wykonane przez najmłodszych mieszkańców Pszenna oraz za udział w tej szlachetnej inicjatywie serdeczne podziękowania dla całej Społeczności Przedszkola przekazał Dyrektor Szpitala Pan Grzegorz Kloc.