Ciężka praca personelu została doceniona

Szanowni Państwo,
SP ZOZ w Świdnicy po raz 8 z rzędu zakwalifikował się do 100 najlepszych szpitali w Polsce wg. rankingu „Rzeczpospolita” . To już 8 edycja rankingu „Bezpieczny Szpital”. Kryteria decydujące o zakwalifikowaniu się do konkursu pozostały bez zmian od 3 lat. To nie dostojna kapituła ani hojna wpłata, lecz wyniki ciężkiej pracy naszego personelu przesądziły o tym, że w tym roku uzyskaliśmy 8 miejsce w Polsce i utrzymaliśmy 1 pozycję na Dolnym Śląsku.  W ciągu 8 lat poprawiliśmy nasz ranking  z miejsca 56 na pozycję 8 (poprawa o 200,74 pkt.). Dzięki temu znaleźliśmy się w pierwszej 10 najlepszych szpitali w Polsce. Cieszymy się, że wyniki pracy naszego personelu po raz kolejny zostały docenione dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników, ciężkiej etycznej pracy, rozwojowi  i ciągłemu wprowadzaniu standardów medycznych.

Dziękuję i Gratuluję!
 Jacek Domejko