Dr Ewa Kilar zasłużona dla ochrony zdrowia

Miło nam poinformować, że w dniu 7 kwietnia 2008 w czasie trwania Gali z Okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia dr Ewa Kilar ordynator oddziału onkologii klinicznej i dziennego chemioterapii, kierownik poradni onkologicznej została uhonorowana niezwykle prestiżową odznaką "Za zasługi dla ochrony zdrowia" nadaną przez Ministra Zdrowia na wniosek Starosty Świdnickiego Zygmunta Worsy.

Medal przyznano w uznaniu jej "wkładu w bardzo dobre organizowanie działań medycznych i zaangażowanie w programy propagujące profilaktykę i promocję zdrowia oraz opracowywanie wielu materiałów informacyjnych i edukacyjnych. Solidność, uczciwość i zaangażowanie w pracę zawodową i społeczną pozwoliły na zdobycie szacunku oraz zaufania pacjentów, przełożonych i współpracowników. Dr Ewa Kilar jest bardzo lubiana i ceniona przez pacjentów, otwarta na ich problemy".

Wyróżnionej serdecznie gratulujemy!