Dziękujemy wszystkim Pacjentom za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Zdrowia w dniu 14 – 15 września 2012r.

W ciągu 2 dni z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutów, położnej oraz promocyjnych zabiegów wykrywania wad wzroku, mierzenia ciśnienia, mierzenia poziomu cukru  i cholesterolu skorzystało kilkuset Pacjentów.

Jesteśmy bardzo Państwu wdzięczni za wiele ciepłych słów i pozytywnych opinii dotyczących poziomu świadczonych usług w RSS „Latawiec”.

Naszą największą zaletą na Targach był zespół specjalistów, którzy świadczyli dla Państwa usługi:
Dr Joanna Abramska – lekarz Oddziału Okulistycznego
Mgr Sabina Guzik – Fizjoterapeutka pracownik Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej
Mgr Kamila Ryszawy – Fizjoterapeutka pracownik Oddziału Neurologicznego
Anna Kuczyńska – położna pracownik Oddziału Ginekologiczno – Położniczego
Panie Ewa Rymsza, Magdalena Mielecka, Agnieszka Głowa, Anna Kotańska pielęgniarki Oddziału Laryngologicznego

„Dołożymy wszelkich starań aby tego typu przedsięwzięcie było cyklicznie powtarzane” mówi p.o.Dyrektor Grzegorz Kloc.