Kolejne podziekowanie dla personelu SOR

Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziekowania dla personelu SOR

„… Szanowny Panie,
na Pana ręce składam serdeczne podziękowania za wzorową postawę pracownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, dr Jana Marszałka, który okazał wielki profesjonalizm, życzliwość i niezwykle ciepłe podejście przy udzielaniu pomocy mojemu 4-letniemu synkowi, który uległ kontuzji nogi podczas przejażdżki rowerowej. Ogromna wrażliwość i empatia jaką wykazuje się on w podejściu do małego pacjenta jest nieoceniona i dla rodzica stanowi o wielkim powołaniu lekarza do niesienia pomocy innym. Mały człowiek reaguje zupełnie inaczej na zranienia dotyczące jego osoby, z czego doskonale zdaje sobie sprawę dr Marszałek, który poprzez indywidualne podejście i obserwacje zachowania potrafi doskonale wczuć się w sytuację dziecka i pomóc mu w najłagodniejszy i nie budzący sprzeciwów sposób. Dziękuję w imieniu swoim i męża za profesjonalizm i dobroć.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu dr Marszałka, które jak wyraźnie widać wykorzystuje optymalnie w kontaktach z pacjentami, jesteśmy pewni, że możemy liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc Szpitala „Latawiec”. Przekazuję wyrazy szczerej wdzięczności i podziękowania, wyrażając uznanie dla tak dobranej i doskonałej kadry pracowniczej.

Marta i Grzegorz K”