KORONAWIRUS ?????? Decyzją Wojewody w szpitalu wprowadzono zakaz odwiedzin

Decyzją Wojewody Dolnośląskiego we wszystkich szpitalach na terenie województwa dolnośląskiego od 4 marca 2020 roku obowiązuje zakaz odwiedzin pacjenta. Tym samym zakaz odwiedzin dotyczy również świdnickiego Latawca oraz Szpitala w Żarowie.

Decyzja podyktowana jest potrzebą podjęcia działań prewencyjnych na terenie naszego województwa, w związku z występowaniem przypadków koronawirusa COVID-19 na terenie Unii Europejskiej, w tym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Treść decyzji dotyczącej świdnickiego szpitala.

W związku z powyższą decyzją Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej wdrożył w życie jej postanowienia, wprowadzając zakaz odwiedzin na terenie Regionalnego Specjalistycznego Szpitala „Latawiec” w Świdnicy oraz Szpitala Reumatologiczno-Rehabilitacyjnego im. dra Zbigniewa Walla w Żarowie.