Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Szanowni Państwo, Pielęgniarki, Pielęgniarze, Położne
W tym szczególnym dniu, z okazji dorocznego święta Pielęgniarek i Położnych, proszę przyjąć najlepsze życzenia.
Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy  a Wasza fachowa opieka zapewnia naszym pacjentom poczucie  bezpieczeństwa i wsparcie, zarówno chorym jak i ich najbliższym. Codzienna praca  grupy zawodowej pielęgniarek i położnych darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem. Wysokie oceny wystawiane naszej placówce z tytułu jakości świadczonych usług medycznych są także Państwa udziałem, wynikiem zaangażowania oraz odpowiedzialności. Wszystkim Paniom oraz Panom wykonującym tę profesję serdecznie  za to dziękujemy..
Jan Paweł II powiedział, że „Trzeba podtrzymywać za wszelką cenę piękną polską tradycję, działalność lekarza czy pielęgniarki traktować nie tylko jako zawód, ale także, a może przede wszystkim jako powołanie”, okazywane jako czynienie dobra na rzecz drugiego człowieka, wspieranie go w chorobie i niesienie ulgi w cierpieniu. Trwajmy w tej dobrej aurze, dostrzegając na każdym odcinku naszej działalności dobro pacjenta, wykazując przy tym dbałość o nasze środowisko zawodowe. Niech nie tylko w tym dniu spełniają się marzenia, te osobiste i rodzinne, a wiosna dostarcza radości i otymizmu.