Nowa pielęgniarka oddziałowa Oddziału Neurologicznego

Od 1. grudnia 2019 roku Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym ma nową pielęgniarkę oddziałową. W drodze przeprowadzonego konkursu na stanowisko wybrana została Karina Bartczak.

Karina Bartczak od ponad 23 lat jest pielęgniarką świdnickiego szpitala. Przez większość tego czasu świadczyła usługi w Oddziale Kardiologicznym. Nowa pielęgniarka oddziałowa zastąpiła na stanowisku Jolantę Moor, która funkcję pełniła nieprzerwanie od 2002 roku, a wcześniej pełniła również funkcję Zastępczyni Pielęgniarki Oddziałowej.

Nowej Pielęgniarce Oddziałowej życzymy powodzenia i wielu sukcesów w realizacji nowego wyzwania zawodowego. Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować pani Jolancie za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz świdnickiego szpitala, ogromny wysiłek, wytrwałość i poświęcenie oraz wkład w jego rozwój.