Pierwsze otwarte dni oddziału ginekologii i położnictwa w RSS „Latawiec”

Serdecznie zapraszamy w dniu 28 czerwca 2009 (niedziela) na „dni otwarte” od godz. 12 do godz. 16 wszystkie zainteresowane kobiety wraz z osobami towarzyszącymi.
Oprowadzimy Państwa po superkomfortowym oddziale ginekologii i położnictwa a ordynator oddziału dr Zbigniew Kubiaczyk odpowie na Państwa pytania.
Oddział Ginekologii i Położnictwa jest najstarszym oddziałem w najnowocześniejszym regionalnym szpitalu specjalistycznym „Latawiec” w  Powiecie Świdnickim, w którym urodziło się dziesiątki tysięcy dzieci i leczy się tysiące kobiet.
Możecie Państwo w tych dniach nieodpłatnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów.
Serdecznie prosimy odwiedzające osoby aby nie miały objawów infekcji (kaszel, katar).

fot. getty images

Krótka informacja n.t. czego można się spodziewać w dniu otwartym oddziału ginekologii:
– oprowadzenie po Oddziale Ginekologicznym
– oprowadzenie po Oddziale Patologii Ciąży, Bloku Porodowym
– spotkanie z położnymi, salowymi i innymi
– fotorelacja
Informacje i zapisy pod nr tel.: 74 85-83-626(Izba Przyjęć), 74 85-83-719 (Sekretariat)
e-mail: ginekologia@szpital.swidnica.pl