Pochwała dla personelu oddziału gastroenetrologicznego

Pragniemy wyrazić wielkie uznanie i wyrazy szacunku dla pracy personelu na oddz. gastroenterologii w tut. szpitalu. Lekarze zawsze są do dyspozycji pacjenta w razie potrzeby. Lekarz, który nas „prowadził” objaśniał sposób leczenia (z którego jesteśmy bardzo zadowolone) i uważamy, że nie odbiega od najwyższych standardów.

Personel pielęgniarski na każdej zmianie otaczał nas wyjątkową troską, profesjonalizmem i empatią, o które to tak trudno w dzisiejszych czasach.

Personel pomocniczy dba o czystość na oddziale i służy pomocą w bardzo szerokim zakresie.
Jesteśmy bardzo zadowolone i wdzięczne z otrzymanej pomocy na oddziale gastroenterologicznym tut. szpitala – dziękując bardzo tym sposobem. Życzymy całemu personelowi sukcesów i takiego jak obecnie dbania o pacjentów.

Wdzięczne pacjentki: Maria B, Mieczysława G., Daniela H., Aniela S.