Podziękowania dla personelu Oddziału Patologii Noworodka

 Na ręce dyrektora Jacka Domejko wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału patologii noworodka a w szczególności dla dr Jana Zieńczuka.
” Dzień dobry Panie Dyrektorze!
Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania lekarzom i personelowi medycznemu a w szczególności ordynatorowi oddziału patologii noworodka Dr Janowi Zieńczukowi za opiekę i leczenie naszego synka, który przeszedł bardzo ciężki poród i był w bardzo ciężkim stanie i przebywał ponad dwa tygodnie na oddziale patologii noworodka. Życzliwe pełne ciepła podejście do tak małych istotek to przykład dla innych mam w tak bardzo ciężkich chwilach, jak bardzo można zaufać personelowi medycznemu i powierzyć im maleństwo, które kocha się najmocniej na świecie!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! A inne mamy zachęcamy, nie bójcie się powierzyć swoich dzieci tak wspaniałym lekarzom. My wiemy, że można im zaufać.
Podziękowania dla pielęgniarek oddziału Patologii Dziecięcej Pani Jolancie Majewskiej, Jolancie Staniszewskiej i Teresie Pajdale, dla oddziałowej Doroty Ahiejczyk oraz dla lekarzy Pana Dr Roberta Ławniczaka i Pani Dr Anny Ślebody.
Wdzięczni rodzice Anna i Paweł oraz Sebastian”.