Podziękowanie dla dr Zieńczuka i dr Michalak

Składamy serdeczne podziękowania panu dr Zieńczukowi i pani dr Michalak oraz personelowi oddziału patologii noworodka szpitala „Latawiec” w Świdnicy.

Mam na imię Marta. Urodziłam się w 30 tygodniu, tj. 19 marca 2011r. ważąc zaledwie 1420 gram.

Moje przedwczesne narodziny zapewne przysporzyły Wam oraz moim rodzicom nie małe kłopoty.

W związku z tym, iż uporaliśmy się ze wszystkimi przeciwnościami losu dziękujemy za życzliwość, opiekę i uśmiech jaki zawsze towarzyszył lekarzom, siostrom położnym oraz całemu personelowi na tym oddziale.

Z pewnością będziemy polecać ten szpital naszym znajomym i gwarantować im to, że w tym szpitalu będą w naprawdę dobrych rękach. Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękujemy.
Martusia z rodzicami.