Podziękowanie dla personelu Oddziału Chorób Wewnętrznych

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie gorących podziękowań na ręce p. Dyrektora od nas – Artura Z. i mojej żony Georget Z., która była leczona w tym szpitalu.
Nasze szczególne podziękowania wynikają z wielkiego zaangażowania się w leczenie mojej żony p. Ordynator Beaty Szarzyńskiej oraz prowadzącego leczenie p. dr Szymona Masełko.
Wyżej wymienieni wykazali dużą profesjonalność w zawodzie lekarza oraz umiejętność postępowania z bardzo chorym człowiekiem. Kieruję również podziękowanie dla całego personelu: lekarzy, pielęgniarek, opiekunek i salowych oddziału wewnętrznego którzy wykazali duży wkład pracy przy chorej.
Szpital może być dumny mając u siebie takich lekarzy. Dodać należy również jak wielką rolę odegrała p. Sabina Guzik – rehabilitantka, dokonując trudnej, a jak ważnej dziedziny leczenia – jak stawianie na nogi niemal od zera, wykazując cierpliwość i umiejętność – wielkie uznanie.
Georget i Artur Z.