Podziękowanie dla personelu oddziału dziecięcego

Szanowny Pan
Grzegorz Kloc
Dyrektor Szpitala Latawiec

Szanowny Panie Dyrektorze ? pisze do Pana już drugi raz z oddziału pediatrii dziecięcej. Kolejny raz chcę Panu powiedzieć, iż stworzył Pan wspaniały zespół ludzi (ordynator, lekarze oraz panie oddziałowe wraz z pielęgniarkami). Nigdy w swoim życiu nie spotkałam ludzi tak dobrych i z sercem jak tutaj na oddziale.

Chcę, by wiedział Pan, że kolejny raz przyjechałam z synem załamana, wystraszona i pełna obaw co będzie dalej. Pracownicy oddziału na każdym kroku mnie wspierali, zachowując spokój, co dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Podziwiam panie pielęgniarki za umiejętność zrozumienia trudnej sytuacji, w której znajdujemy się my rodzice oraz dzieci.

Życzyłabym sobie, by takich ludzi na świecie było więcej.

Dziękuję z całego serca za okazywaną pomoc, spokój, zrozumienie, szacunek i dobro, które płynie z serca. Wiem, że na innych oddziałach brakuje takich pracowników. Dobrze, że na pediatrii pracują ludzie dobrze ?dobrani? do swoich obowiązków.

Dzięki tym cechom pobyt na oddziale przestał być pełny strachu, smutku i bezradności u mnie i mojego syna.

Składam najszczersze podziękowania dla całego personelu oddziału pediatrii dziecięcej. Proszę nie tracić energii i sił w swojej pracy, gdyż dzięki Wam wraca wiara w ludzi. Proszę pamiętać, że dobro wraca. Słowo ?dziękuję? wydaje mi się zbyt małe w obliczu sytuacji, w której się znalazłam z synem. Brakuje mi słów, by wyrazić wdzięczność. Przeogromną wdzięczność.

Gratuluję Panu stworzenia bardzo dobrego zespołu, życzliwej i ?prawie? rodzinnej atmosfery w miejscu, gdzie wydawałoby się to niemożliwe.

Magdalena M.C ze Świdnicy