Podziękowanie dla SOR

 Na rece dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęło podziękowanie dla personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

"… Pragnę wyrazić gorace podziękowanie za udzielenie mi natychmiastowej pomocy i fachowej opieki zarówno od personelu karetki pogotowia, pielęgniarek, a szczególnie lekarzy – specjalistów!.
Do szpitala przywieziono mnie 15.04.2009r.o godz. 12:00 i natychmiast z ogromnym sercem, troskliwością i zaangażowaniem poddano mnie wnikliwej obserwacji, aby wykluczyć lub uznać przyczyny mojego zasłabnięcia i niemocy wegetatywnej. Zostałem poddany obserwacji – monitorowanej przez 6 godzin, wykonano mi wszystkie niezbędne wyniki, niezbędne do postawienia rzetelnej diagnozy.
Pielęgniarki dyżurujące w tych godzinach nie odchodziły ode mnie, wykonały niezbędne czynności higieniczno – profilaktyczno – opiekuńcze. Były do każdej dyspozycji mojej i moich najbliższych (żony i syna). Udzielały informacji w sposób miły, sympatyczny i fachowy, kierując także do lakarza dyżurujacego.
Pierwszym lekarzem specjalistą bardzo miłym był dr Marszałek. Kilkakrotnie zapytywany chętnie informował o wszystkich czynnościach, dotyczących mnie – jako pacjenta i moich badań.
W drugim dniu tj. 16.04.2009r. sympatycznie rozmawiał z żoną dr Marczyński. 
Ponadto składam osobne wielkie podziękowanie za wszelką pomoc Pani Dorocie Koteras – w laboratorium analitycznym. 
Przy takiej obsłudze chorych i zrozpaczonych członków rodziny – przyjemnie jest przebywać, oczywiście z konieczności losu …
Bardzo dziekujemy!

żona – Urszula Z
pacjent –
Stanisław Z"