Priorytety w ochronie zdrowia 2012

Konferencja Priorytety w ochronie zdrowia 2012, która odbyła się 14 – 15 grudnia br. okazała się jedną z ważniejszych debat o polskim systemie ochrony zdrowia, jego zmianach i głównych problemach. Dwudniowa konferencja, składająca się z 10 sesji, w których brało udział 70 panelistów (w tym dyrektor SP ZOZ Jacek Domejko), wypełniona była żywą dyskusją i formułowaniem postulatów. Uczestniczyło w niej ok. 400 osób: menedżerów, ekspertów ochrony zdrowia, przedstawicieli rządu, firm ubezpieczeniowych i przemysłu farmaceutycznego, a ponad 300 osób śledziło relację on-line w Internecie. Po raz kolejny okazało się, że temat ochrony zdrowia się nie „wyczerpał”. Wciąż wiele jest do zrobienia, mnóstwo spraw wymaga gruntownych zmian. Podczas dwudniowej konferencji Priorytety w ochronie zdrowia 2012 wybitni eksperci zastanawiali się, co należałoby zmienić, aby naprawić system zdrowotny. Sesje miały formę debaty oksfordzkiej, a wystąpienia stanowiły wprowadzenie do panelu dyskusyjnego.

źródło: termedia.pl

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z SESJI III Nowoczesny Szpital 2012  >>>zobacz<<<

Opiekun merytoryczny i moderator panelu
prof. Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali, Warszawa, Gubernator Europejskiej Federacji Szpitali „HOPE”, Bruksela