Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych pacjentów świdnickiego szpitala

Już po raz kolejny, za sprawą agencji artystycznej „𝐏𝐫𝐞𝐤𝐮𝐫𝐬𝐨𝐫 𝐀𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲” z Krakowa, do przebywających w naszym szpitalu najmłodszych Pacjentów dotarł najprawdziwszy Święty Mikołaj i towarzyszący mu Orszak, aby przywitać się z dziećmi i obdarować ich wspaniałymi świątecznymi upominkami.
Paczuszki trafiły do dzieci przebywających w Oddziałach Dziecięcym i Otolaryngologicznym. Widok upominków rozpromienił każdą, nawet najbardziej smutną buźkę.

Serdecznie 𝐝𝐳𝐢𝐞̨𝐤𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 agencji Prekursor Artystyczny oraz jej darczyńcom za wspaniałą inicjatywę, która cyklicznie dociera do naszego szpitala.

Za każdy uśmiech, oznakę radości i niezapomniane wrażenia, jakich doświadczyli nasi najmłodsi pacjenci serdecznie dziękujemy.