Jesteśmy wśród Laureatów konkursu Panteon Administracji

SP ZOZ w Świdnicy wśród Laureatów konkursu Panteon Administracji Polskiej 2011 w kategorii Świadczenie usług medycznych najwyższej jakości.

Dyrektor Jacek Domejko odbierając statuetkę stał na podium z Agencją Rynku Rolnego, Urzędem Marszałkowskim  Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, Zespołem Placówek Oświatowych i Urzędem Miasta w Rybniku.
Wyróżnienie otrzymał: III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera w Łodzi.

Wręczenie nagród odbyło się 23 listopada 2011 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ustanowiona nagroda jest uhonorowaniem za działania podejmowane przez szpital związane m.in. z poprawą jakości, odpowiedzialnością społeczną, etyką postępowania i przeciwdziałaniem korupcyjnym. Działanie takie przyczyniają się do poprawy jakości usług, zapobiegają zagrożeniom związanym z ciągłym rozwojem gospodarczym i zmianami w prawie zarówno w skali lokalnej, jak i ogólnoświatowej.