Życzenia od Starosty Powiatu Świdnickiego z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej

 Na ręce p. Małgorzaty Tomskiej Naczelnej Pielęgniarki  i p. Grzegorza Kloca Dyrektora SP ZOZ w Świdnicy wpłynęły życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej przekazujemy na Państwa ręce najserdeczniejsze życzenia powodzenia w pracy i w życiu osobistym dla wszystkich pielęgniarek i położnych zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Świdnicy.
Jednocześnie pragniemy szczególnie podziękować za wykonywanie niełatwej i wymagającej oddania pracy. Doceniamy rolę jaką spełniają pielęgniarki i położne, które stanowią najliczniejszą w opiece zdrowotnej grupę zawodową.
Dziękujemy za stwarzanie przyjaznego otoczenia i miłej atmosfery wokół pacjentów, łagodzącej często ich cierpienie i rozłąkę z najbliższymi.
Życzymy wytrwałości w wykonywaniu tej szczególnej profesji. To zawód obdarzany wielkim zaufaniem społecznym, który wymaga wyjątkowych predyspozycji oraz ogromnej wiedzy i umiejętności.
Dziękujemy za codzienne, rzetelne wypełnianie obowiązków kształtujących pozytywny wizerunek całej służby zdrowia. Życzymy wszystkim pielęgniarkom i położnym wiele satysfakcji oraz zawodowego spełnienia, a także pomyślności i spełnienia marzeń
”.

Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa
Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Sołtys