Język strony
Nasz Szpital
Podziękowania od pacjentów
Podziękowanie dla personelu Oddziału Gastroenetrologicznego
Na ręce Pana Dyrektora pragnę przekazać wyrazy głębokiej wdzięczności:

Panu Witoldowi Marczyńskiemu – Ordynatorowi Oddziału Gastroenetrologicznego Szpitala „Latawiec” w Świdnicy.
Panom Markowi Pająkowi i Mirosławowi Wójcikowi – lekarzom prowadzącym.

Za bardzo fachową i troskliwą opiekę medyczną:
Pani Oddziałowej, Paniom Pielęgniarkom i Panu Pielęgniarzowi, za codzienny trud pielęgnacji, podejmowany z wielką starannością i życzliwością, oraz pozostałym Paniom serdecznie wspomagającym chorych.
 
Z wyrazami szacunku
Tomasz N.

 
Podziękowanie od Pani Prezydent miasta Świdnicy za przeprowadzenie wyborów
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania za organizację wyborów od Pani Prezydent Miasta Beaty Moskal - Słaniewskiej.

„Serdecznie dziękuję Panu za udzielenie pomocy w organizacji i przeprowadzeniu wyborów w 2015r. Rok bieżący był w tym względzie wyjątkowy. Wybieraliśmy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz posłów i senatorów, a także głosowaliśmy w referendum ogólnokrajowym. Rada Miejska w Świdniccy we wszystkich tych wyborach utworzyła obwód odrębny w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym „Latawiec”. 

Podkreślić należy, że przeprowadzenie wyborów wymaga współdziałania wielu podmiotów, dobrej organizacji oraz wykonywania wielu dodatkowych zadań.

Szczególnie wdzięczna jestem za Pana osobisty wkład, który umożliwił właściwe przygotowanie lokalu wyborczego, prawidłowe i terminowe sporządzenie wykazu osób uprawnionych do głosowania oraz ich aktualizację.

Proszę również o przekazanie wszystkim pracownikom zaangażowanym przy wykonywaniu prac wyborczych podziękowań za ich wysiłek i profesjonalizm, który umożliwił sprawne przeprowadzenie wyborów.

Liczę na kontynuację dobrej współpracy".

 
Podziękowanie dla personelu oddziału kardiologicznego
Szanowni Państwo,

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla personelu oddziału kardiologicznego z pododdziałem intensywnego nadzoru kardiologicznego z pododdziałem angiologicznym.

" Bardzo dziękuję lekarzom i pielęgniarkom z oddziału kardiologii w Świdnicy. 

Trafiłam na oddział z zawałem serca i innymi chorobami o których nie wiedziałam. W tak ciężkich dla mnie dniach byłam mile zaskoczona fachową opieką. Cały personel oddziału opiekował się mną wyjątkowo. Ciepła i serdeczna atmosfera sprawiła, że mój pobyt okazał się nie taki straszny.

Do przyjemnego pobytu przyczynił się porządek i wyjątkowe dbanie o czystość. Jako 49 letnia pacjentka znałam szpital tylko z kawałów i bałam się go panicznie – teraz będę bronić honoru i dobrej opinii tego oddziału. Jak wspomniałam wcześniej, cały personel oddziału dbał o mnie bez zastrzeżeń, ale szczególnie pragnę podziękować tym którzy najczęściej byli przy mnie:
lekarzom Bartłomiejowi Janiakowi, Izabeli Lewandowskiej – Czyczerskiej, pielęgniarce Renacie Burskiej i Panu pielęgniarzowi Łukaszowi Sobeckiemu.
Beata F".
 
Podziękowania dla dr Ireneusza Gazdy
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla Dr Ireneusza Gazdy Z-cy Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologii i Położnictwa SP ZOZ w Świdnicy.
 
Serdeczne podziękowania dla Pana Dr Ireneusza Gazdy za życzliwość, ciepłe słowa, troskliwą opiekę oraz wspaniale przeprowadzoną operację dzięki której wracam do zdrowia

Wdzięczna pacjentka Monika W.

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Gastroenterologicznego
Proszę o przyjęcie ode mnie serdecznych podziękowań dla „całej” załogi oddziału gastrologii ponieważ zostałem miło i ciepło otoczony opieką podczas mojego pobytu/leczenia od 3 do 8 sierpnia 2014r. 
 
Henryk. N ze Świdnicy

 
Podziękowanie dla dr Ryszarda Janulewicza
Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla dr Ryszarda Janulewicza specjalisty oddziału pediatrycznego RSS "Latawiec"

Ogromne podziękowania dla Pana dr Ryszarda Janulewicza.
Pan doktor jest lekarzem rodzinnym moich synów. Dzięki jego reakcji jeden z moich synów Kacperek K. dzisiaj żyje. Syn mój ma siniczą wadę serca. Kiedy zauważyłam że mój syn zaczyna sinieć, natychmiast udałam się do szpitala tam zobaczył go Pan doktor, natychmiast wezwał karetkę, która przewiozła nas do Wrocławia na Oddział Kardiologiczny gdzie chcieli nas zbyć, ale Pan doktor był nieugięty, dzięki niemu nasz syn przeszedł operację wymiany zastawki mechanicznej na biologiczną.

Na chwilę obecną syn nasz czuje się dobrze. Będzie miał jeszcze wszczepiony rozrusznik, wierzymy, że też przejdzie wszystko pomyślnie.

Panie dyrektorze bardzo prosimy podziękować Panu dr Ryszardowi Janulewiczowi w imieniu rodziców, dziadków, oraz całej rodziny.

Z poważaniem,
Marlena K.
Piotr K.

 
Podziękowanie dla personelu Oddziału Kardiologicznego

 Na ręce dyrektora  Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania dla personelu Oddziału Kardiologicznego

Pragnę złożyć wyrazy serdecznego podziękowania dla Oddziału Kardiologicznego, Ordynatorowi Ireneuszowi Babiakowi, lekarzom Bartłomiejowi Janiakowi, Joannie Juszczyk-Kuriacie oraz personelowi medycznemu za fachowość w dziedzinie, którą wykonują, troskliwość, serdeczną opiekę, ciepło i uśmiech.

Dzięki Waszemu szpitalowi uratowano mi nogę, którą mogłem na zawsze stracić.

Wszystkim Państwu życzę wiele dobrego i sukcesów w ratowaniu życia ludzkiego.

Jestem bardzo wdzięczny
Adam H. ze Świeradowa Zdrój

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 110