XII Targi Zdrowia za nami

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za odwiedzenie w dniu 25 sierpnia br. naszych 4 stanowisk podczas XII edycji Targów Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak”, które odbyły się w dniach 24 – 26 sierpnia i połączone były z III Świdnickim Festiwalem Piwa Rzemieślniczego.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta badań zdrowotnych spotkała się z dużym zainteresowaniem. Usłyszeliśmy od Państwa wiele ciepłych słów, było to bardzo motywujące.

Z atrakcji przygotowanych przez RSS ?Latawiec? w ciągu kilku 5 godzin skorzystało ponad 200 osób z Powiatu Świdnickiego (najwięcej ze Świdnicy). Już o 10:20 rozdaliśmy wszystkie numerki na badania USG serca i USG tarczycy.

Na targach mogli Państwo bezpłatnie korzystać z badań, takich jak np. USG serca, USG tarczycy, specjalistycznych badań ostrości wzroku, pomiaru cholesterolu, badania ciśnienia czy poziomu cukru we krwi, badanie densytometryczne, spirometria, porady dietetyka, reumatologa.

Badanie poziomu cukru, ciśnienia i cholesterolu we krwi wykonywały pielęgniarki RSS ?Latawiec? Panie Agnieszka Głowa i Grażyna Żędzianowska.

Badanie ostrości wzroku wykonywał dr Michał Tomczyk z Oddziału Okulistycznego z pododdziałem okulistycznym dziecięcym.

Badanie USG tarczycy wykonywał dr Piotr Osmański z Zakładu Diagnostyki i Radiologii Obrazowej.

Badanie USG serca wykonywał dr Ireneusz Babiak ? Lekarz Kierujący Oddziałem Kardiologicznym z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz dr Marzena Kirklo z Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego.

Dziękujemy i życzymy zdrowia!