Dr n. med. Filip Kubiaczyk uhonorowany tytułem „Wybitna Osobowość 2022”

foto: mojaswidnica.pl

Dr n. med. Filip Kubiaczyk, Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym świdnickiego szpitala uhonorowany tytułem „Wybitna Osobowość 2022”.

W piątek, 14 października odbyła się uroczysta Gala Przedsiębiorczości, podczas której już po raz osiemnasty wręczone zostały statuetki Świdnickiego Gryfa.

Nagrodę specjalną „Wybitna osobowość” przyznaną przez Prezydent Miasta Świdnicy Beatę Moskal-Słaniewską otrzymał dr Filip Kubiaczyk – wybitny lekarz i wspaniały człowiek, który od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem pacjentek.

Doktor Kubiaczyk jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii, współautorem kilku prac naukowych, członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ekspertem przy realizacji wielu projektów prozdrowotnych realizowanych przez Gminę Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki, Fundację Endomama.

Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi zaszczytnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów. Cieszymy się, że w szeregach świdnickiego szpitala mamy tak znamienite Osobowości.