Dr n. med Filip Kubiaczyk w wojewódzkim finale Plebiscytu Osobowość Roku 2022. Trwa głosowanie!

Poznaliśmy laureatów Plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 w miastach i powiatach.

Miło nam poinformować, że dr n. med. Filip Kubiaczyk, nominowany w kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, zajął I miejsce w powiecie świdnickim.

Tym samym awansował do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane główne tytuły Osobowość Roku Dolnego Śląska 2022.

Doktor Filip Kubiaczyk, Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym świdnickiego szpitala jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii, współautorem kilku prac naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a także ekspertem wielu projektów prozdrowotnych i profilaktycznych, realizowanych przez Świdnicę, powiat świdnicki oraz Fundację Endomama.  Należą do nich chociażby – leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców Gminy Miasto Świdnica (na lata 2020 – 2023); „Endometrioza, przecież kobiecość nie może boleć” realizowany w 2021 roku czy „Razem pokonajmy endometriozę” – warsztaty dla pacjentek w 2022 roku.

Aby oddać głos na dr Filipa Kubiaczyka w finale wojewódzkim wystarczy wysłać SMS o treści WRC.232  na numer 7303  (koszt 3,69 zł z VAT) lub skorzystać z tzw. KLIK-a na stronie serwisu Gazety Wrocławskiej patrz tutaj

Głosowanie trwa do czwartku, 9 marca do godz. 20.30.

Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi zaszczytnego miejsca w powiatowym etapie plebiscytu oraz życzymy powodzenia w finale wojewódzkim !!!

————————–

Więcej informacji o plebiscycie tutaj