Filip Kubiaczyk pokieruje Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym

Filip Kubiaczyk

1 stycznia 2020 roku stanowisko Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym z Pododdziałem Patologii Ciąży obejmie dr n. med. Filip Kubiaczyk. Nowego szefa oddziału wyłoniono w drodze, rozpisanego przez Dyrektora, konkursu.

Nowy ordynator od lat związany jest ze świdnickim szpitalem i Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym, w którym pracuje od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał również pracując w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w Wałbrzychu oraz odbywając staże w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu oraz Klinice Endokrynologii Ginekologicznej G-PSK UM w Poznaniu. Posiada tytuł dr. n. med. oraz specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Dr Filip Kubiaczyk jest także w trakcie specjalizacji z ginekologii onologicznej.

Panu Filipowi Kubiaczykowi życzymy powodzenia i wielu sukcesów w realizacji nowego wyzwania zawodowego.