Goście z Bergstraße w RSS „Latawiec”

Wyposażenie szpitala i profesjonalną obsługę docenili goście z niemieckiego Bergstraße. 20 lutego 2013 delegacja powiatu partnerskiego Bergstraße – Wicestarosta Thomas Metz oraz pracownik starostwa Bergstraße Ewa Redemann odwiedzili nasz szpital.

Dyrektor Grzegorz Kloc oraz zastępca dyrektora ds. medycznych Zbigniew Kubiaczyk zapoznali gości z funkcjonowaniem szpitala oraz pracą personelu medycznego (m.in. Szpitalny Oddział Ratunkowy, Oddział Kardiologiczny z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii  RTG).

Swoja obecnością w spotkaniu zaszczycili nas także przedstawiciele organu założycielskiego Wicestarosta Alicja Synowska oraz radny powiatu świdnickiego Władysław Gołębiowski.

zobacz galerię zdjęć