Konkurs PIGUŁA 2013

 Szanowni Państwo,

Informujemy, że Starostwo Powiatowe (organ założycielski SP ZOZ w Świdnicy) wspólnie z tygodnikiem „Wiadomości Świdnickie” organizuje plebiscyt Piguła 2013.

Konkurs trwa od 25 lutego do 12 kwietnia 2013r.

Nad konkursem patronat objął Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa.

Będą mogli Państwo wybierać najlepszego lekarza i pielęgniarkę/położną, a także ulubiony oddział szpitalny.

Jak można głosować?
Począwszy od 25 lutego na łamach „WŚ” będą drukowane kupony, na których można nominować kandydatów oraz głosować. Każda nominacja od razu oznacza zdobycie przez danego kandydata głosu. Na kuponach oraz w SMS-ach będzie można napisać krótkie uzasadnienie nominacji, a redakcja zastrzega sobie prawo skorzystania z nich wraz użyciem danych osobowych zgłaszającego. Łącznie, do 8 kwietnia, wydrukowanych zostanie 7 kuponów. Redakcja będzie na nie czekać do 12 kwietnia. Podobnie jak na SMS-y, za pomocą których także będzie można zgłaszać kandydatów, głosować na nich i uzasadnić wybór.

Co tydzień na łamach „WŚ”, na portalu ws-24.pl oraz na stronie internetowej powiatu świdnickiego będą publikowane wyniki szczątkowe plebiscytu. W plebiscycie mogą wziąć udział lekarze, pielęgniarki, położne oraz przychodnie, apteki i oddziały szpitalne ze wszystkich placówek i praktyk prywatnych działających na terenie powiatu świdnickiego.

Zgłoszeń jednak mogą dokonywać wyłącznie osoby niezwiązane zawodowo ze służbą zdrowia. Za najciekawsze uzasadnienia przewidziane są nagrody-niespodzianki. Zwycięzcy zostaną z kolei uhonorowani dyplomami, a dla lekarza oraz pielęgniarki/położnej redakcja „Wiadomości Świdnickich” ufunduje nagrody specjalne.

Zapraszamy do głosowania! Uwaga – w przypadku kuponów honorowane będą wyłącznie oryginalne, wycięte z gazety.

SP ZOZ w Świdnicy zaprasza na głosowanie w kategoriach:
• Lekarz (LK)
• Pielęgniarka/Położna (PP)
• Oddział Szpitalny Przyjazny Pacjentowi (SZ)

Jak głosować za pomocą SMS-ów?

Aby zagłosować/zgłosić daną kandydaturę, należy pod numer 71100 wysłać SMS o treści: Prefix. imie nazwisko/instytucja zgłaszana. Krótkie uzasadnienie.
Na przykład aby zgłosić lekarza, należy wysłać SMS o treści: LK. Marek Jurkowski poniewaz jest najlepszym lekarzem w okolicy.

UWAGA!
Nie wolno używać polskich znaków diakrytycznych! Prefiksy zostały podane w nawiasach przy kategoriach.
Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

 Więcej informacji na www.powiat.swidnica.pl