Gratulacje dla wszystkich pracowników szpitala od firmy Supra Brokers Sp. z o.o.

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły gratulacje dla wszystkich pracowników szpitala od firmy Supra Brokers Sp. z o.o.
„W imieniu własnym oraz pracowników Supra Brokers sp. z o.o. serdecznie gratuluję zajęcia wysokiej pozycji w tegorocznym Rankingu Szpitali. Finaliści corocznego rankingu gazety „Rzeczpospolita” to ścisła czołówka polskiej służby zdrowia – publiczne i niepubliczne placówki, które na pierwszym miejscu stawiają zawsze dobro Pacjenta.

Miejsce na tej zaszczytnej liście jest dowodem nie tylko wysokiej jakości oferowanych przez Państwa usług medycznych, ale świadczy o rzetelnej organizacji odpowiadającej niezwykle wysokim normom.

Z podziwem obserwuję jak Państwa placówka, mimo niezwykle trudnej sytuacji polskiej służby zdrowia wyznacza najwyższe standardy. Gratuluję śmiałej wizji i wytrwałości w realizacji wyznania, jakim w dzisiejszych czasach jest niesienie pomocy i leczenie.

Głęboko wierzę, iż uzyskane wyróżnienie będzie stanowiło inspirację do dalszych działań na rzecz Pacjentów, a wysokie miejsce jest wynikiem ciężkiej pracy wszystkich pracowników jednostki – lekarzy, zespołu pielęgniarskiego, pracowników administracyjnych.

To efekt zgodnej, zespołowej pracy wielu osób, które każdego dnia z niemalejącym zapałem i poświęceniem walczą o zdrowie i życie Pacjentów.

Niech to wyróżnienie będzie okazją do życzeń wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, jak również zawodowym oraz satysfakcji z pracy.

Z poważaniem,
Wiceprezes Zarządu Supra Brokers Sp. z o. o. Wioletta Klima