Kolejna, wspaniała inicjatywa dotarła do naszego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Do naszego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z inicjatywy Stowarzyszenia Jaworzyńska Pozytywka trafiły piękne i wygodne krzesła, które służyć będą Pacjentom i Personelowi oddziału.

Akcja ma na celu poprawę warunków pracy personelu medycznego oraz warunków pobytu w szpitalu naszych Pacjentów i jest jednym z działań, jakie Stowarzyszenie podjęło w ramach prowadzonej działalności charytatywnej.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie !

Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się Charytatywny Piknik Rodzinny Jaworzyńskiej Pozytywki, z którego dochód zostanie przeznaczonych m.in. na działania wspierające naszą placówkę. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj