Nasz Oddział Ginekologiczno – Położniczy ponownie zaopatrzony w środki higieny osobistej dla Pacjentek

Już po raz kolejny, za sprawą Fundacja Endomama, działającej w trosce o bezpieczeństwo i komfort kobiet, do naszego oddziału trafiły środki higieny intymnej, z których bez ograniczeń korzystać mogą Pacjentki.

Otrzymana darowizna jest efektem współpracy Fundacji Endomama z Powiatem Świdnickim w ramach Projektu pn. „Bezpieczna Mama”, który sfinansowany został z budżetu Powiatu Świdnickiego na rok 2022.

Projekt skierowany jest bezpośrednio do placówek medycznych na terenie Powiatu Świdnickiego i ma na celu szerzenie dostępu kobiet do środków higieny osobistej oraz doposażenie placówek medycznych w dyrektory tętna płodu.

Gratulujemy wspanialej inicjatywy i w imieniu własnym oraz naszych Pacjentek serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie 👏🤝💝