Oficjalne otwarte Pracowni Tomografii Komputerowej i Angiografii

22 września 2008 o godz. 11:00 w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym "Latawiec" w Świdnicy nastąpiło oficjalne otwarte Pracowni Tomografii Komputerowej i Angiografii. Uroczystość uświetnili swoją obecnością znamienici goście życia politycznego, gospodarczego, duchowieństwo, m.in: parlamentarzyści z naszego regionu Anna Zalewska i Zbigniew Chlebowski, Senator Stanisław Jurewicz, Wicestarosta Ryszard Wawryniewicz, a także, konsultant wojewódzki w dziedzinie radiologii Prof. Krzysztof Moroń, Przedstawiciele z zaprzyjaźnionych szpitali z Wrocławia (m.in., szpital wojskowy), Jeleniej Góry, pracownicy SP ZOZ w Świdnicy, Biskup Świdnicki, który także poświęcił obie pracownie i stojące tam urządzenia. Swój list z gratulacjami przesłała także Minister Zdrowia Pani Ewa Kopacz.
Od teraz będą mogli korzystać z nich pacjenci szpitala, ale nie tylko oni. Z urządzeń będą mogli korzystać również odpłatnie pacjenci chcący wykonać badanie prywatnie.

{gallery}galeria/2008_09_22_otwarcie_tk{/gallery}