Pani Agata Mazuchowska – najsympatyczniejszym pracownikiem służby zdrowia

Pani Agata Mazuchowska – pielęgniarka Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zdaniem pacjentów Powiatu Świdnickiego została uznana najsympatyczniejszym pracownikiem służby zdrowia.
W dniu 18 kwietnia br. na uroczystej Gali z Okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia odebrała statuetkę.
Plebiscyt zorganizowany został przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Patronem medialnym konkursu zostały Wiadomości Świdnickie.
„… Nagrodę tę uważamy za wyróżnienie szczególnej wagi, ponieważ to pacjenci nominowali i wybierali najlepszych. Jest nam szczególnie miło, gdy nasi pracownicy są doceniani przez pacjentów – mówił Dyrektor Grzegorz Kloc

Warunkiem sukcesu jest profesjonalizm, uśmiech i miła aparycja – tymi i nie tylko, zaletami może poszczycić się Pani Agata.

Gratulujemy Pani Agacie Mazuchowskiej!