SOR – otrzymał statuetkę Orła Medycyny

Już po raz drugi pracownicy SP ZOZ wstrzymali oddech.
Dzień Pracownika Służby Zdrowia to okres, w którym rozstrzyga się plebiscyt na „oddział szpitalny najbardziej przyjazny pacjentowi”.
To właśnie nasz SOR (Szpitalny Oddział Ratunkowy) może poszczycić się otrzymaniem tej prestiżowej nagrody – Orła Medycyny.
„…Szpitalny Oddział Ratunkowy to nasza podstawa, a to wyróżnienie upewnia nas, że dobrze wyznaczyliśmy kierunek naszego rozwoju. Takie nagrody są dla nas bardzo ważną informacją zwrotną, bo podstawowym warunkiem osiągnięcia każdego sukcesu jest zawsze człowiek. To wszyscy pracownicy naszego SOR-u pracowali na te nagrodę i to im należy się najwyższe uznanie – mówi dyrektor Grzegorz Kloc
Głosowanie odbywało się za pomocą kuponów konkursowych umieszczanych w kolejnych wydaniach Wiadomości Świdnickich oraz za pomocą kuponów, które umieszczone były na stronie internetowej Powiatu Świdnickiego.
Plebiscyt zorganizowany został przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy.
Patronem medialnym konkursu zostały Wiadomości Świdnickie.
Nominowanymi oddziałami były: oddział neurologii i kardiologii.

Wieczór zakończył koncert zespołu ABBA Cover.

Nagrodę w imieniu Pana Jana Marszałka Lekarza Kierujacego Oddziałem odebrała Pani Anna Owcarz.