Plebiscyt z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia

Już za miesiąc będziemy obchodzić Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy organizuje plebiscyt, można głosować w 6 kategoriach:

• oddział szpitalny najbardziej przyjazny pacjentowi,
  • najbardziej przyjazną Praktykę Lekarza Rodzinnego,
  • najsympatyczniejszego pracownika służby zdrowia,
  • poradnię rehabilitacyjną najbardziej przyjazną pacjentowi, przychodnię przyjazną pacjentowi
    ulubioną aptekę.
    Głosy można oddawać na co najmniej jedną z publikowanych w plebiscycie kategorii.

Plebiscyt trwa od 16 lutego do 20 marca br.
Kupony drukowane będą w kolejnych wydaniach Wiadomości Świdnickich,
ale głosować można również poprzez stronę internetową powiatu: www.swidnica.pl,
gdzie wydrukowany i wypełniony kupon będzie można dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Świdnicy z dopiskiem: Plebiscyt lub wysłać pocztą na adres:
Wydział Zdrowia, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, ul. M. Skłodowskiej-Curie 7, 58-100 Świdnica.

Każdy kto zagłosuje, weźmie udział w losowaniu nagród-upominków ufundowanych przez urząd.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród dla nominowanych nastąpi 18 kwietnia 2009 roku w Teatrze Miejskim w Świdnicy podczas Gali z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia.