Podziękowania i gratulacje od Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej

 Na ręce p.o. Dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły podziękowania i gratulacje od Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

”        Dzień Pracownika Służby Zdrowia z pewnością jest wyśmienitą okazją do składania powinszowań, jednak tym razem wyjątkowo nie przesyłam Państwu tradycyjnych życzeń.
Trudno jest bowiem ubrać w słowa wagę pracy, jaką wykonują Państwo na co dzień. Nie mogę sobie nawet wyobrazić , co by się stało, gdyby zabrakło Państwa pomocy, zaangażowania, wiedzy i umiejętności. To od nich zależy nasze zdrowie, a często także życie. I dlatego tradycyjne życzenia z okazji Państwa Święta nie oddają w pełni ani naszej wdzięczności, ani szacunku, na jaki Państwo zasługują. Tak naprawdę nie oddaje go również to jedno słowo, które chcę napisać, jednak niezwykle ważne jest, aby słyszeli je Państwo jak najczęściej.
        Zatem napiszę po prostu – DZIĘKUJĘ. Za opiekę i troskę, jaką otaczacie swoich pacjentów. Za to, że jesteście przy nich w trudnych chwilach i nie pozwalacie im się poddać. I za to, że czasem dokonujecie rzeczy niemożliwych. Państwa wysiłek jest zauważany i doceniany
„.

Z wyrazami szacunku,
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP