Podziękowania od firmy GE Healthcare

Pracownia Rezonansu Magnetycznego świdnickiego szpitala Latawiec, dysponująca nowoczesną technologią obrazowania diagnostycznego, dzięki bogatemu wyposażeniu i możliwościom oferowania pełnej gamy badań, pełni funkcję referencyjnego ośrodka szkoleniowego dla firmy GE Healthcare.
Na posiadanym przez szpital sprzęcie, tj. wysokiej jakości rezonansie magnetycznym SIGNA? Voyager, szkoleniowcy z GE Healthcare prowadzą warsztaty dla użytkowników z całej Polski oraz prezentacje dla potencjalnych użytkowników z Polski i Europy Wschodniej. Dzięki takiej współpracy, technicy naszej pracowni mają nieograniczony dostęp do szkoleń i najnowszej wiedzy w obszarze rezonansu magnetycznego, co pozwala na stałe podnoszenie ich kwalifikacji.
W ostatnim czasie, przedstawiciele firmy GE Healthcare, przeprowadzili w Pracowni Rezonansu Magnetycznego świdnickiego szpitala szkolenie nt. Obrazowanie piersi z implantami w MR dla techników. Uczestnicy szkolenia przyjechali do nas z Katowic, Tarnowa  oraz  Warszawy.

Za pomoc w zorganizowaniu warsztatów otrzymaliśmy podziękowania od przedstawiciela firmy GE Healthcare, Pana Andrzeja Kortasa.