Podziękowanie dla personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej i AiIT

„Kiedy stajesz koło mnie i mówisz,
że dam sobie radę, tak się dzieje.
Dziękuję!”

Składam najszczersze wyrazy uznania i zarazem podziękowania dla personelu oddziału chirurgicznego szpitala „LATAWIEC”  w Świdnicy, a w szczególności Panu ordynatorowi dr n. med. Adamowi Biernackiemu ,lekarzowi med. Mariuszowi Dyda za profesjonalnie przeprowadzoną operację,a także anestezjologowi lekarzowi med. Dariuszowi Chruścikowi.Do tych podziękowań chciałbym także dołączyć podziękowania dla Pani Marioli Szymańskiej z oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii za bezinteresowną pomoc podczas mojego całego pobytu w szpitalu.Pozostałemu personelowi oddziału chirurgicznego pragnę wyrazić ogromna wdzięczność za wspaniałą opiekę,która umożliwiła mi szybki powrót do zdrowia.Raz jeszcze bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ.

Z wyrazami wdzięczności
                                                          Tomasz K.