Podziękowanie dla personelu Oddziału Fizjologii i Patologii Noworodka

Drogi  Panie Dyrektorze.

Wraz z małżonką składamy na Pana ręce serdeczne podziękowania dla lekarzy i całego personelu medycznego na Oddziale Patologii Noworodka, a w szczególności Panu ordynatorowi oddziału, Dr Janowi  Zieńczukowi  i Pani Dr Krystynie Michalak,  za uratowanie życia naszemu synkowi Filipkowi.

Może być Pan dumny z tak wspaniałych specjalistów, którzy to dzięki ogromnemu doświadczeniu i umiejętności podejmowania trafnych decyzji ocalili życie i przywrócili zdrowie naszemu Maluszkowi. Warto również wspomnieć o doskonałej umiejętności komunikacji z pacjentem i sztuce przekazywania informacji nie zawsze miłych i pozytywnych.
Wiemy doskonale, że szukając odpowiedniego miejsca na narodziny naszego dziecka, dokonaliśmy dobrego wyboru decydując się na szpital Latawiec w Świdnicy. Nowoczesny sprzęt i doborowa obsada specjalistów pozwoliły uniknąć najgorszego.

Wdzięczni i szczęśliwi rodzice
 Aleksandra i Marek B.