Słowa uznania od Zarządu Powiatu Świdnickiego

Na ręce dyrektora Grzegorza Kloca wpłynęły słowa uznania od Zarządu Powiatu Świdnickiego.

” W imieniu Zarządu Powiatu w Świdnicy serdecznie gratulujemy całej Załodze sukcesu, jakim jest uzyskanie przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy zaszczytnego IV miejsca w skali kraju w XI Ogólnopolskim rankingu „Bezpieczny Szpital” organizowanym wspólnie przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i Wydawnictwo Blue Media przy wsparciu medialnym dziennika Rzeczpospolita.

Sukcesywnie od kilku lat świdnicki zakład umacniał swoją pozycję i uzyskiwał coraz lepsze wyniki w rankingu, plasując się aktualnie w ścisłej czołówce publicznych i niepublicznych szpitali w Polsce. To duży, napawający nas satysfakcją zasłużony sukces, będący wynikiem codziennej, zaangażowanej pracy całego personelu i dobrego zarządzania zakładem, za co serdecznie dziękujemy.

Bardzo cieszy, że świdnicki szpital utrzymał I miejsce wśród szpitali publicznych na Dolnym Śląsku oraz, co należy podkreślić z uznaniem uzyskał VII miejsce w kategorii „Dziesięć najlepszych szpitali pod względem jakości opieki medycznej”.

Wyróżnienie uzyskane w tym prestiżowym rankingu to uhonorowanie najlepszych wielospecjalistycznych szpitali w skali kraju, które tworzą wysoką jakość w dziedzinie medycyny, dając pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że fakt uzyskania tak zaszczytnego miejsca w rankingu przyczyni się do dalszego umocnienia pozytywnego wizerunku zespołu na rynku usług medycznych.

Gratulując dotychczasowych osiągnięć, życzymy pomyślności w realizacji wyznaczonych planów, niesłabnącego entuzjazmu oraz satysfakcji zawodowej”.

Wicestarosta Alicja Synowska

Starosta Zygmunt Worsa