Trwa głosowanie w Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2023!

Trwa głosowanie w największym w Polsce Plebiscycie Medycznym – HIPOKRATES 2023. 

Plebiscyt dla najlepszych pracowników ochrony zdrowia i najlepszych placówek medycznych w województwie dolnośląskim organizowany jest przez Gazetę Wrocławską pod patronatem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, a nominacji w plebiscycie dokonują pacjenci.

Miło nam poinformować, że nasz szpital oraz jego Pracownicy znaleźli się na liście nominowanych również w tegorocznej edycji konkursu!

W plebiscycie głosować można w dwóch kategoriach: na konkretną osobę – np. na lekarza, pielęgniarkę/położną, ratownika medycznego itp. oraz m.in. na wybrany szpital.

Aby zagłosować na nasz szpital w kategorii SZPITAL ROKU wystarczy:

  • wysłać SMS o treści WJT.32 na nr 7303 (koszt SMS-a: 3,69 zł z VAT)
  • skorzystać z tzw. KLIK-a na stronie serwisu Gazety Wrocławskiej 👉tutaj

Zachęcamy do głosowania na nasz szpital i naszych Pracowników!! Lista nominowanych w poszczególnych kategoriach jest dostępna tutaj .


Konkurs Plebiscytowy prowadzony będzie w trzech etapach:

Pierwszy, powiatowy etap Konkursu Plebiscytowego (Pediatra Roku, Pielęgniarka Roku) trwa do dnia 19.10.2023 r. do godz. 21:30:00

Awans do II etapu konkursu plebiscytowego – finału wojewódzkiego, w każdej kategorii uzyskuje jeden kandydat w każdym z miast i powiatów, który uzyskał największą liczbę głosów. Przechodząc do finału, kandydaci nie zachowują głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania.

Drugi, wojewódzki finał Konkursu Plebiscytowego (dla wszystkich kategorii) będzie trwać do dnia 31.10.2023 r. do godz. 21:30:00.

Awans do III etapu konkursu plebiscytowego – finału ogólnopolskiego, w każdej kategorii uzyskuje jeden kandydat w województwie, który uzyskał największą liczbę głosów.

Więcej informacji dot. plebiscytu oraz regulamin akcji można znaleźć na stroniehttps://gazetawroclawska.pl/hipokrates-2023-wybierz-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia-glosowanie-rozpoczete-mozesz-jeszcze-zglosic-swoich-kandydatow-do/ar/c14-17787021