Trwa Plebiscyt „Lekarz z empatii”. Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów

?Lekarz z Empatii? ? pod taką nazwą agencja Be Communications ogłosiła plebiscyt, w którym wybrani zostaną medycy najlepiej komunikujący się z pacjentami.

Kandydatów do tytułu może zgłosić każdy, kto jako pacjent otrzymał fachową pomoc, jak również poczuł gotowość lekarza do wysłuchania go, cierpliwego wytłumaczenia celu i przebiegu leczenia.

Plebiscyt trwa od 24 listopada 2021r do 21 stycznia 2022r. a zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie ? www.lekarzzempatii

Laureaci Plebiscytu zostaną ogłoszeni na wiosnę 2022 roku, a wyłoni ich kapituła złożona z przedstawicieli wiodących organizacji pacjenckich w Polsce oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną. Nominowanych do tytułu poznamy 24 lutego 2022 roku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Plebiscycie i zgłaszania swoich kandydatów do tytułu „Lekarza z empatii”!