Wprowadzamy innowacyjną metodę histeroskopii mechanicznej

Nasz szpital, jako pierwszy w Polsce, zainwestował w nowoczesne urządzenie, które umożliwia precyzyjne przeprowadzenie histeroskopii mechanicznej. To niezwykle ważna wiadomość dla naszych Pacjentek.

Nowa technologia nie tylko pozwala dokładniej usuwać polipy i mięśniaki, minimalizując ryzyko nawrotów, ale również skraca czas trwania samego zabiegu. Precyzyjne działanie urządzenia znacząco redukuje ryzyko uszkodzenia zdrowych tkanek, co sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia oraz ogranicza ilość powikłań po zabiegu.

Dodatkowo, skuteczność nowej metody pozwala ograniczyć konieczność powtarzania procedur, co oszczędza czas i zasoby zarówno pacjentek, jak i personelu medycznego.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie tej nowej technologii stanowi istotny krok w zapewnianiu pacjentkom najwyższej jakości opieki medycznej. Nasz szpital jest zawsze gotowy do inwestowania w nowoczesne rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy standardów leczenia i podnoszą komfort pacjentek” – zaznacza Grzegorz Kloc, Dyrektor SPZOZ w Świdnicy, a dr n. med. Filip Kubiaczyk, Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym dodaje: „Możliwość oferowania naszym pacjentkom najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia, spełniających najwyższe standardy medyczne bardzo cieszy i jest dla nas powodem do dumy”.