Za pomoc naszym pacjentom nominowany do tytułu Wolontariusz Roku

Pan Piotr Parobiec nominowany do tytułu Wolontariusz Roku w konkursie „Barwy Wolontariatu”.
Świdniczanin, uczeń III LO w Świdnicy znalazł się wśród 10 osób w Polsce nominowanych do nagrody „Barwy Wolontariatu”. Wręczenie wyróżnień odbędzie się 31.03.2011r. w Kancelarii Prezydenta RP.
Od prawie 2 lat raz w tygodniu Pan Piotr wspiera pacjentów RSS „Latawiec”.
16 marca br z młodym wolontariuszem spotkał się po raz kolejny Dyrektor Jacek Domejko.18 marca odbyła się realizacja zdjęć reportażowych na terenie szpitala, których tematem była wolontariacka praca Pana Piotra.
Materiał realizowany na terenie szpitala wykorzystany zostanie w czasie ceremonii wręczenia nagród w Kancelarii Prezydenta.
Kandydaturę do konkursu zgłosiła p. Elzbieta Dudziak Koordynatorka wolontariuszy z ramienia Ligii Kobiet Polskich.