Lekarze świdnickiego szpitala wśród laureatów Plebiscytu „Lekarz z empatii”

foto: www.facebook.com/becomms/photos/

Miło nam poinformować, że wśród Laureatów Plebiscytu „Lekarz z empatii”, przeprowadzonego przez agencję Be Communications, znalazło się troje naszych lekarzy:

lek. med.  Anna Jazienicka, specjalista neurologii

dr n. med. Ewa Kilar, specjalista onkologii klinicznej i chemioterapii nowotworów

dr n. med. Filip Kubiaczyk, specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej.

Kandydatów do tytułu Mistrza Komunikacji z Pacjentem, w okresie od 24 listopada 2021r. do 21 stycznia 2022r., mógł zgłosić każdy, kto będąc pacjentem otrzymał od lekarza nie tylko fachową pomoc, ale też coś więcej: gotowość wysłuchania i cierpliwego wytłumaczenia celu oraz przebiegu podejmowanego leczenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświecili swój czas na udział w Plebiscycie, a Naszym Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, ze mamy w swych szeregach prawdziwych Mistrzów Komunikacji z Pacjentem.

Więcej ? https://lekarzzempatii.pl/